Учасникам АТО та їх родинам – посилення уваги

Новини » Міська влада » Учасникам АТО та їх родинам – посилення уваги

Учасникам АТО та їх родинам – посилення увагиУ Сумах створено міську комісію з питань забезпечення вирішення питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови Олександра ЛИСЕНКА.

Така комісія постала на виконання Указу Президента України від 18 березня 2015 року №150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» з метою забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту та надання допомоги сім’ям військовослужбовців учасників Антитерористичної операції на сході України.

Очолив її заступник міського голови Степан ПАК. До складу комісії увійшли представники структурних підрозділів міської ради, громадських об’єднань волонтерів, об’єднаного міського військкомату, прикордонного загону, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ін.

Комісії доручено забезпечити виявлення та збір інформації щодо потреб учасників АТО та їх сімей за допомогою спеціальної анкети, узагальнення отриманої інформації та її подальшого розгляду.

Розпорядженням затверджено також план заходів, спрямованих на забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту та надання допомоги сім’ям військовослужбовців, які захищають територіальну цілісність і недоторканість України, упередження виникненню соціальної напруги.

Серед запланованих заходів:

  • забезпечення інформування демобілізованих військовослужбовців про їх соціальні гарантії
  • надання невідкладної комплексної допомоги (психологічної допомоги, соціально-побутових, медичних, інформаційних, юридичних послуг, заходів щодо працевлаштування тощо) демобілізованим військовослужбовцям – учасникам АТО та членам їх сімей.
  • проведення медичного обстеження, при необхідності, лікування та реабілітації демобілізованих військових
  • забезпечення в загальноосвітніх школах здійснення психолого-педагогічного супроводу дітей шкільного віку із сімей учасників АТО , а також залучення психологів для реалізації заходів, спрямованих на поліпшення психологічної адаптації демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей.
  • залучення до заходів військово-патріотичного виховання молоді військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, громадські організації
  • залучення до змістовного дозвілля (участь у концертах, виставках, конкурсах, фестивалях, загальноміських заходах) військовослужбовців та членів їх сімей
  • проведення роз’яснювальної роботи щодо порядку та законодавчого підґрунтя забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями; сприяння у наданні консультацій щодо порядку взяття громадян на облік потребуючих поліпшення житлових умов.

Для отримання додаткової інформації щодо визначення видів соціальної допомоги чи здійснення соціального супроводу сумчани можуть звертатися за адресою:

вул. Н. Холодногірська, 10 або за телефоном 700-609. Заповнену анкету можна надіслати на електронну пошту centrsumy@ukr.net (Сумський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

Анкета щодо потреб учасників АТО та членів їх родин [26 Kb] (cкачувань: 327) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 6-05-2015
Переглядiв: 1344 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав