«Укрзалізниця» відмовила сумчанам

Новини » Події » «Укрзалізниця» відмовила сумчанам

«Укрзалізниця» відмовила сумчанамДержавна адміністрація залізничного транспорту України надіслала відповідь на звернення Сумської міської ради щодо залізничного сполучення Сум з регіонами держави.

Дане звернення депутати ухвалили на позачерговій сесії Сумської міської ради на початку лютого. Тоді його підтримали 49 сумських обранців. Враховуючи численні звернення громадян, депутати просили вжити невідкладних заходів щодо якнайшвидшого налагодження залізничного сполучення обласного центру з містами Західної, Центральної та Південної України та повернення маршруту «Харків-Ужгород» через місто.

У відповіді Державної адміністрації залізничного транспорту, яка за дорученням Міністерства інфраструктури України розглядала звернення, зазначається, що фахівці вивчили пасажиропотік через м. Суми. Його результати показали, що після завершення масових пасажирських перевезень у період новорічних та Різдвяних свят, враховуючи можливість альтернативного проїзду, пасажиропотік значно зменшується.

Тож, через збитковість від курсування потягів у дальньому сполученні, рух потягу «Харків-Ужгород» через Суми не передбачається. До того ж, йдеться у листі, що пасажирські перевезення на залізницях України здійснюються в умовах значного дефіциту пасажирського рухомого складу, ступінь зносу якого наближається до 90%.

На сьогодні перевезення пасажирів із Сум до західних регіонів України забезпечується лише з пересадкою на станції Київ.


Дата публікації: 9-04-2015
Переглядiв: 1106 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав