Відкритий діалог із сумчанами. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Події » Відкритий діалог із сумчанами. ДОДАНО ВІДЕО

Відкритий діалог із сумчанами. ДОДАНО ВІДЕООлександр ЛИСЕНКО в рамках щорічного звіту міського голови зустрівся із педагогічним колективом КУ «Сумська спеціалізована школа» I-III ступенів №7 та жителями Курського мікрорайону.

Під час спілкування міський голова розповів про основні здобутки у розбудові міста 2014 року, покращення його благоустрою, забезпечення необхідних умов для належної життєдіяльності громади.

«Перш за все, як міський голова, будував свою роботу так, щоб усі ми: керівники різних рівнів, депутати, громадські діячі, сумчани – були активними учасниками у процесах розвитку нашого міста», – підкреслив міський голова Олександр Лисенко.

За його словами, робота міської влади у 2014 році була спрямована не лише на наповнюваність міської казни, залучення інвестицій, розвиток освіти, медицини, спорту, а й на розбудову міста. Минулоріч намагалися покращити благоустрій у всіх куточках Сум. Курський мікрорайон також не став винятком.Відкритий діалог із сумчанами. ДОДАНО ВІДЕО

Так, у 2014 році розпочато відновлення мереж гарячого водопостачання до будівлі акробатичного залу по пр-т. Курський, 81, на що спрямували 173,7 тис. грн.

Завершено роботи з реконструкції ліній освітлення селища Веретенівка на суму 146,7 тис. грн.; актового залу школи №22 вартісю 46,1 тис. грн.

В 2014 році відновлено 17805 м2 дорожнього покриття прибудинкових доріг та проїздів до об’єктів соціальної інфраструктури міста, на що спрямували 6779,9 тис.грн. Серед відновлених доріг – дворове покриття по вул. Ковпака,71,73,77 А, Б загальною площею 2625 м2.

Відкритий діалог із сумчанами. ДОДАНО ВІДЕО«Я сподіваюся, що наша спільна робота й надалі буде злагодженою і конструктивною на благо рідного міста та збереження добробуту» – підсумував міський голова.

Далі сумчани мали змогу задати свої питання. Вони здебільшого стосувалися житлово-комунального господарства та благоустрою міста.

Міський голова дав детальні роз’яснення з питань, які цікавили сумчан. Відповіді на запитання, що надійшли у записках будуть розміщені на Муніципальному інформаційному порталі в розділі «Онлайн-приймальня».

Після зустрічі присутні мали змогу особисто поспілкуватися з очільником обласного центру.


Дата публікації: 6-04-2015
Переглядiв: 460 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав