Олександр Лисенко: За розвитком тролейбусного парку та безперебійним водопостачанням стоїть щоденна праця колективів КП. ВІДЕО

Новини » Події » Олександр Лисенко: За розвитком тролейбусного парку та безперебійним водопостачанням стоїть щоденна праця колективів КП. ВІДЕО

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міський голова привітав колективи комунальних підприємств міста.

12 березня очільник обласного центру завітав до КП «Електроавтотранс» та КП «Міськводоканал».

Міський голова подякував міцним колективам цих підприємств за плідну співпрацю на благо рідного міста.

«Найголовніше – щоб люди приходили і йшли з роботи з настроєм. А він великою мірою залежить від стабільності виплати заробітної плати та умов праці. У свою чергу, ми робимо все можливе аби у непростих умовах налаштувати працівників на ефективну роботу та позитив», – зазначив Олександр Лисенко під час вітання колективів.

Перебуваючи на КП «Електроавтотранс» міський голова ще раз висловив подяку за відновлення рухомого складу та значний розвиток підприємства, зокрема повернення спеціалістів на роботу (нині в колективі 403 працівники), погашення заборгованості по зарплаті, проведення тендеру на придбання 9 тролейбусів, запровадження WI-FI зони у комунальному транспорті.

Під час перебування на КП «Міськводоканал» зважаючи на великі черги та нарікання сумчан, міський голова вкотре переконався у необхідності створення «Кол-центру» для даного підприємства. Цю можливість принагідно обговорили спільно з директором комунального підприємства Анатолієм САГАЧЕМ.

Міський голова мав нагоду особисто поспілкуватися з працівниками комунальних підприємств, вислухати їх нагальні потреби та ще раз запевнив, що не зупинятиметься на досягнутому, адже комунальні підприємства мають приносити прибуток, а не збитки.

З нагоди свята та за тривалу бездоганну працю, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства, Олександр Лисенко вручив грамоти міського голови та подарунки працівникам КП «Електроавтотранс» і КП «Міськводоканал».

Список нагороджених працівників КП "Електроавтотранс".doc [27 Kb] (cкачувань: 227) або переглянути не завантажуючи

Список нагороджених працівників КП "Міськводоканал".doc [28,5 Kb] (cкачувань: 220) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 12-03-2015
Переглядiв: 445 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав