Департамент містобудування та земельних відносин потребує змін. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Події » Департамент містобудування та земельних відносин потребує змін. ДОДАНО ВІДЕО

Нинішніх керівників Департаменту містобудування та земельних відносин необхідно звільнити, а його реорганізувати. Такі рекомендації надала міському голові комісія, яка перевіряла діяльність структурного підрозділу.

Із перебігом ревізії та її результатами громадськість ознайомили на брифінгу 26 лютого.

За час роботи, повідомив член комісії Олександр БІЛЕНКО, перевірили на відповідність чинному законодавству, державним будівельним нормам та стандартам, нормативно-правовим актам у містобудуванні та містобудівній документації надані на проектування вихідні дані по шести об’єктах будівництва (багатоквартирні житлові будинки: вул. Нижньосироватська, вул. Інтернаціоналістів, вул. Нижньохолодногірська, пров. Інститутський, пр-кт М. Лушпи; ТОВ «Епіцентр К»).

Перше, що відзначають члени комісії, відсутність фахового підходу до справи, насамперед, з боку головного архітектора міста, на що вказує хаотична забудова міста.

У роботі всього Департаменту комісія виявила невиконання законодавства у сфері містобудівної діяльності, порушення землевпорядною службою основних положень Генерального плану, планувальних, функціональних та інших обмежень, низьку якість підготовки містобудівних умов і обмежень, безпідставну ліквідацію повноцінного відділу підготовки вихідних даних на проектування та геодезичної служби.

Спираючись на результати перевірки, комісія сформулювала п`ять конкретних пропозицій міському голові.

Головна – кадрова: звільнити з займаних посад директора Департаменту містобудування та земельних відносин Анатолія ЖУКА та його заступника Володимира БИКОВА.

Власне структурний підрозділ вважають за доцільне поділити на два незалежні одне від одного управління: архітектури і містобудування; земельних ресурсів. Очолити перше, на думку комісії, повинен головний архітектор міста, котрий має відповідну освіту та достатній досвід містобудівного проектування, є членом Національної спілки архітекторів України та посів цю посаду за її рекомендацією.

Призначення керівників обох управлінь, наголошують члени комісії, має відбуватись на конкурсних засадах. Зважаючи на свою причетність до архітектурних кіл одним із достойних кандидатів на посаду керманича управління архітектури і містобудування, повідомив член комісії Віктор ШАХОВ, вважають голову правління обласної організації Національної спілки архітекторів України Андрія КРИВЦОВА.

А ще комісія вважає за доцільне розробити нову якісну містобудівну документацію, а саме Генеральний план та детальні плани території міста; створити при міському голові Громадську консультативну раду з питань містобудування (з числа архітекторів, які брали участь у роботі комісії); звернутись до прокуратури області та Державної фінансової інспекції в Сумській області з проханням з`ясувати обгрунтованість і доцільність використання коштів на виготовлення змін до Генерального плану міста.

Комісію для перевірки діяльності Департаменту містобудування та земельних відносин створили Розпорядженням міського голови від 1 грудня 2014 року. До її складу включили посадовців, представників Національної спілки архітекторів України, забудовників, ГО «Майдан», жителів будинків, котрі пов`язані зі скандальними будівництвами.

Ревізували Департамент упродовж двох місяців. Почали 2 грудня, а завершили 2 лютого.

Акт.pdf [4.96 Mb] (cкачувань: 1315) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 26-02-2015
Переглядiв: 1031 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав