Депутати просять повернути потяги

Новини » Події » Депутати просять повернути потяги

Депутати просять повернути потягиСумська міська рада звертається до Міністерства інфраструктури України з метою вирішення проблеми стану залізничного сполучення міста з регіонами країни.

Відповідне звернення ухвалили на позачерговій сесії міської ради 2 лютого. «За» відали 49 голосів.

«Залізничний транспорт є найзручнішим, найбільш безпечним та швидким способом сполучення… До останнього часу наше місто мало залізничне сполучення із такими містами як Львів та Ужгород, але, починаючи із лютого, прийнято рішення відмінити курсування потягу сполученням Харків-Ужгород через м. Суми», – йдеться у зверненні до Міністра інфраструктури України Андрія ПИВОВАРНОГО.

Відтепер, потяг до західних регіонів курсує лише 2-3 рази на тиждень, що є вкрай недостатньо для обласного центру.

Проблеми залізничного сполучення міста стосуються не лише західних регіонів: «Якщо проаналізувати рух потягів до станції Суми, то виявляється, що місто знаходиться ніби «осторонь» від транспортного залізничного забезпечення країни, відсутні прямі сполучення із заходом, центром чи півднем держави…»

Отже, враховуючи численні звернення громадян депутати просять вжити невідкладних заходів щодо якнайшвидшого налагодження залізничного сполучення з містами західної, центральної та південної України та повернення маршруту Харків-Ужгород через місто.

Депутати просять повернути потягиДепутати просять повернути потяги


Дата публікації: 2-02-2015
Переглядiв: 1351 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав