Олександр Лисенко: «Не допустимо втрату «Романтики». ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Події » Олександр Лисенко: «Не допустимо втрату «Романтики». ДОДАНО ВІДЕО

Олександр Лисенко: «Не допустимо втрату «Романтики». ДОДАНО ВІДЕОМіська влада шукає оптимальних шляхів збереження центру сумської молоді.

Під час виїзної наради, за участі очільника обласного центру, заступника міського голови Віктора ВОЛОНТИРЦЯ, начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія ШИЛОВА, директора департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Світлани ЛИПОВОЇ та начальника управління майна комунальної власності Григорія ЯРЕМЕНКА, посадовці оглянули будівлю молодіжного центру та ще раз оцінили її стан.

За словами начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія ШИЛОВА, будівлю можна реконструювати. Але чим довше вона простоює, а не експлуатують її вже понад 10 років, тим більше руйнується.Олександр Лисенко: «Не допустимо втрату «Романтики». ДОДАНО ВІДЕО

«За ініціативи міського голови, цьогоріч у міській скарбниці закладено кошти на розробку проектно-кошторисної документації. Нині ми займаємося проектними роботами, на що потрібно близько 1,5 місяці», – розповів посадовець.

Після цього з головним кошторисом звернуться до містобудівної ради і якщо та дасть згоду, готуватимуться до проведення тендеру.

На переконання Віталія Шилова, кошти на відновлення МЦ «Романтика» будуть шукати не тільки в міському бюджеті, але й проситимуть допомоги у підприємців, обласної влади і, можливо, держави.


Дата публікації: 26-01-2015
Переглядiв: 777 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав