Сумський реабілітаційний центр відсвяткує 20-річчя

Новини » Події » Сумський реабілітаційний центр відсвяткує 20-річчя

Сумський реабілітаційний центр відсвяткує 20-річчяРеабілітаційний центр змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів «Сприяння», який функціонує на базі товариства допомоги дітям-інвалідам, що мають розумову відсталість, «Феліцитас» запрошує на свято.

Урочистості з нагоди ювілею Центру «Сприяння» відбудуться 3 грудня.

Товариство допомоги дітям-інвалідам, що мають розумову відсталість, «Феліцитас» – міська громадська організація, яка об’єднує батьків (опікунів), фахівців і добровільних помічників.

«Феліцитас» надає допомогу людям з інтелектуальною недостатністю та їхнім родинам (від народження до смерті інваліда) за допомогою створення комплексу закладів (служб) в сфері освіти, соціальної реабілітації й адаптації, а також захисту прав людей з інтелектуальною недостатністю.

Нині Центр «Сприяння» працює за програмою «Надання послуг денного догляду і соціальної реабілітації інвалідам і дітям-інвалідам з розумовою відсталістю», що у 2014 році фінансується за кошти міського бюджету.

Програма охоплює осіб з інтелектуальною недостатністю, які проживають в місті, з них: 20 осіб отримують послуги на базі реабілітаційної установи, та 10 осіб – в домашніх умовах.

Завдяки роботі Центру «Сприяння», діти та дорослі з особливими потребами мають можливість одержувати послуги денного догляду, соціальної реабілітації, абілітації, а також психолого-педагогічні і юридичні послуги, транспортування до центру, додому та іншого можливого місця надання соціальних послуг.

Урочистості з нагоди 20-річчя Центру «Сприяння» відбудуться 3 грудня о 10:00 годині за адресою м. Суми, вул. Глінки, 11.


Дата публікації: 28-11-2014
Переглядiв: 869 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав