У Сумах на Хіммістечку триває реконструкція дитячого садочка

Новини » Події » У Сумах на Хіммістечку триває реконструкція дитячого садочка

У Сумах на Хіммістечку триває реконструкція дитячого садочкаМіський голова Олександр ЛИСЕНКО та його заступник Степан ПАК проінспектували хід реконструкції будівлі для ДНЗ по вулиці Серпневій.

З початку року на облаштування приміщення для дитячого садочка з міського бюджету було виділено 600 тисяч гривень. Рішенням сесії міської ради на капітальний ремонт спрямували ще 1 мільйон гривень.

За словами начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія ШИЛОВА, вже проведено ґрунтовну роботу з підготовки двоповерхового приміщення, зокрема, встановлені всі перегородки, замінено покрівлю. Проведені роботи з облаштування підлоги та внутрішнього електрозабезпечення.

Нині залишається встановити вікна, провести внутрішньо-оздоблювані роботи та реконструкцію фасаду з подальшим його утепленням.

Міський голова наполягає на активізації робіт з будівництва, які нині, з вини підрядної організації ТОВ «Сумбуд-Капітал», дещо затримуються. Міська влада чекає письмових пояснень від підрядника щодо причин виходу із графіків виконання будівництва, на основі яких буде прийматися рішення про подальшу роботу підрядної організації.


Дата публікації: 4-11-2014
Переглядiв: 754 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав