Міський бюджет відкоригували

Новини » Міська влада » Міський бюджет відкоригували

Міський бюджет відкоригували29 жовтня міська рада внесла зміни та доповнення до міського бюджету. Міський голова Олександр ЛИСЕНКО перед початком розгляду питання закликав народних обранці підтримати це рішення, адже кошти спрямують, переважно, на потреби сфери охорони здоров’я, підтримку військовослужбовців у зоні Антитерористичної операції, забезпечення охорони громадського порядку.

У підсумку, за відповідний проект рішення депутати проголосували практично одноголосно.

Депутати внесли зміни до доходної частини міського бюджету за рахунок зміни обсягів трансфертів з Державного бюджету. В цілому дохідну частину збільшили на 13582,4 тис. грн.

«Левова» частка (13182,4 тисяч гривень) стосується субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування. Решта (400 тис. грн.) становить додаткову дотацію з Держбюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості міського.

У зв’язку з цим внесені відповідні зміни до видаткової частини бюджету міста. Додаткову дотацію спрямували на придбання медикаментів, безоплатний та пільговий відпуск медикаментів.

Крім цього, внесені зміни до видаткової частини міського бюджету за кількома напрямками.

Так, збільшено видатки за рахунок направлення залишку коштів загального та спеціального фонду (бюджету розвитку) міського бюджету станом на 1 січня цього року:

– відділу охорони здоров’я – 1149,5 тис. грн., у т.ч.:

  • 956,9 тис. грн. (на закупівлю та монтаж дизельної електростанції, капітальний ремонт системи теплопостачання в КУ «Сумська міська клінічна лікарня № 5» – 500 тис. грн., заміну дезкамери та сушарки, встановлення електричних бойлерів у міській клінічній лікарні № 4 – 93 тис. грн., проведення капітального ремонту системи водопостачання дитячої поліклініки № 1 та виготовлення проектно-кошторисної документації для переведення закладу на І групу енергоспоживання – 333,1 тис. грн., придбання фізіотерапевтичного обладнання для відділення загальної практики сімейної медицини № 2 КУ «Сумська міська клінічна лікарня № 1» по вул. Доватора, 42 – 30,8 тис. грн.);
  • 65 тис. грн. (ремонт системи теплопостачання КУ «Сумський пологовий будинок № 1 та виготовлення проектно-кошторисної документації для переведення закладу на І групу енергоспоживання);
  • 127,6 тис. грн. (проведення капітального ремонту та придбання обладнання для стоматологічної поліклініки);

– виконавчому комітету – 688 тис. грн. для надання фінансової підтримки КП «Електроавтотранс» – 600 тис. грн. та придбання наметів для батальйону територіальної оборони в/ч 2260 – 88 тис. грн.;

– управлінню освіти і науки – 50 тис. грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації для створення міського музею Олімпійської Слави на базі школи № 18;

– управлінню капітального будівництва та дорожнього господарства – 340 тис. грн. по коду «Капітальні вкладення»;

– департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин (в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду), у т.ч. Сумському міськвідділу міліції – 291,9 тис. грн. (з них 241,9 тис. грн. на встановлення систем відеоспостереження на виїздах з м. Суми); УСБУ в Сумській області на проведення капітального ремонту будівлі Центру спеціальних операцій «А» – 395 тис. грн.;

– управлінню соціального захисту населення на виплату матеріальної допомоги сім’ї загиблого під час проведення Антитерористичної операції – 100 тис. гривень.

За поданнями головних розпорядників бюджетних коштів проведено перерозподіл за кодами тимчасової класифікації видатків. Зокрема, за рахунок зменшення непершочергових видатків збільшені бюджетні призначення на:

  • придбання медикаментів по галузі «Охорона здоров’я» на 98 тис. грн.
  • матеріально-технічне забезпечення батальйону територіальної оборони в/ч 2260 (придбання шин, печей конвекторних, труб до печей тощо) – 133,3 тис.грн. та ін.

Депутати також перерозподілили бюджетні призначення на виконання виборчих програм та доручень виборців.

Не змінюючи загального обсягу видатків спеціального фонду міського бюджету по головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню капітального будівництва та дорожнього господарства, проведено перерозподіл видатків між об’єктами по коду «Капітальні вкладення» (бюджет розвитку) та внесені відповідні зміни до Переліку об’єктів, видатки на які у 2014 році проводяться за рахунок коштів бюджету розвитку.

За поданнями головних розпорядників бюджетних коштів, не змінюючи загального обсягу видатків спецфонду міського бюджету, перерозподілені видатки та внесені відповідні зміни до Переліку видатків фонду охорони навколишнього природного середовища міста Суми на 2014 рік.


Дата публікації: 4-11-2014
Переглядiв: 626 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав