Громадське обговорення під час розгляду питання про зміну назви вулиці Борців революції на вулицю Митрополита Володимира

Городянину » Громадські обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання

про зміну назви вулиці Борців революції на вулицю Митрополита Володимира

 

1. Організатор громадського обговорення – департамент містобудування та земельних відносин Сумської міської ради.

2. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти назву історичної події – вулиця Борців революції.

3. Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції - Вул. Митрополита Володимира. Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан) в сані єпископа керував Сумською єпархією з 20 березня 1969 року по 18 квітня 1973 року.

4. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події – Єпархіальна рада Сумської єпархії Української Православної Церкви.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників - Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 8 грудня 2014 року. Проведення зборів – 25.11.2014 р., о 16:00 (вул. Горького, 21, 2-й поверх, зал засідань), Початок реєстрації учасників о 15:45.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій – м. Суми, вул. Горького, 21, департамент містобудування та земельних відносин (каб. 304 і 306), uam-smr@yandex.ru. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – м. Суми, вул. Горького, 21, департамент містобудування та земельних відносин (т. 700-100), uam-smr@yandex.ru.

8. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Бондаренко Ольга Олегівна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 5 січня 2015 року на офіційному веб-сайті Сумської міської ради www.sumy.ua.


Дата публікації: 4-11-2014
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав