Почесний громадянин міста відзначив ювілей

Новини » Міська влада » Почесний громадянин міста відзначив ювілей

Почесний громадянин міста відзначив ювілей26 вересня своє 85-річчя відзначив Почесний громадянин м. Суми, один з перших керівників «Сумихімпрому» Олександр КРАВЧЕНКО.

Привітати ювіляра завітали рідні та близькі, міський голова Олександр ЛИСЕНКО та секретар міської ради Тетяна ГОНЧАРЕНКО, колишні та діючий очільники сумського «Хімпрому», представники великих підприємств обласного центру, Почесні громадяни Сум.

Винуватець свята, який, протягом двадцяти семи років керував одним з флагманів вітчизняної хімічної промисловості, був у доброму настрої. Наполеглива праця Олександра Йосиповича дала поштовх до появи у місті великого мікрорайону хіміків, з розвинутою інфраструктурою, дорогами, об’єктами культурного та соціально-побутового призначення.

«Ваша праця на благо рідного підприємства й сумчан є для нас взірцем, а Ваша мудрість, виваженість у поєднанні з високим професіоналізмом – прикладом для наслідування», – сказав, вітаючи іменника, міський голова.

Олександр Лисенко вручив ювіляру Почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом» ІІ ступеня та побажав Олександру Йосиповичу добробуту, родинного затишку та довгих років життя.

У теплій дружній атмосфері лунали слова вдячності за працю від сумчан, спогади про славні сторінки життєвого шляху Олександра Кравченка та музичні вітання від колективів ПК «Хімік».


Дата публікації: 29-09-2014
Переглядiв: 514 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав