Гаряче повідомлення із зони АТО про загиблих з 27-го Сумського реактивного артилерійського полку

Новини » Головні події » Гаряче повідомлення із зони АТО про загиблих з 27-го Сумського реактивного артилерійського полку

Гаряче повідомлення із зони АТО про загиблих з 27-го Сумського реактивного артилерійського полкуТі, хто повертається з АТО у короткотермінові відпустки, зону АТО вже так не називають – вони кажуть, що на Сході іде війна.

3 вересня близько 22:30 один із базових таборів сил АТО, що базувався в Луганській області поблизу Старобільська, і в якому перебували 38 бійців 27-го Сумського реактивного артилерійського полку, було обстріляно з території Російської Федерації з реактивної системи залпового вогню «Смерч».

Як повідомив заступник командира полку по роботі з особовим складом Дмитро ГОРБ, це було влучення в ціль, засипало бліндаж та ангар з технікою, де перебували наші бійці.

Кількість загиблих коливається від 15 до 18 чоловік. Тривають роботи з розчистки бліндажа. Знайдено шість обгорілих останків наших солдат, які потрібно ідентифікувати.

Це повідомлення попереднє – надалі інформація уточнюватиметься.

27-й реактивний артилерійський полк був укомплектований бійцями з Сумської та Полтавської областей.

Список бійців 9-ї батареї. Дані на 17:26 5 вересня [110.5 Kb] (cкачувань: 2916) або переглянути не завантажуючи

( Тривають розкопки бліндажа. Укриття сильно засипало, що ускладнює проведення робіт)

***

Станом на 17:26 5 вересня список загиблих поповнили молодший сержант Богдан Брисенко (призваний – м. Лебедин) і сержант Руслан Андра (призваний – м. Суми).


Дата публікації: 5-09-2014
Переглядiв: 14440 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав