Звернення Сумського міського голови

Новини » Головні події » Звернення Сумського міського голови

Шановні земляки – мешканці Сум та області!

Як громадянин, міський голова обласного центру, звертаюсь до підприємців, директорів установ та підприємств, керівників та членів військових спілок, громадських організацій – усіх, хто вболіває за долю України, її цілісність, безпеку та мир на рідній землі.

Сьогодні на вищий щабель піднявся рівень допомоги військовим в зоні АТО. Нашим побратимам, які відбивають потужні атаки противника та один за одним звільняють населені пункти східних областей України, вкрай необхідна військова техніка, транспорт – потрібна броня. Уся автобронетанкова техніка, БТРи, що стоять сьогодні на п’єдесталах у різних містах області, має бути знята та приведена в робочий стан.

Крім того, є гостра потреба в УАЗах та вантажних автомобілях, які будуть пристосовані до військових потреб. На ремонтній базі 27-го реактивного артилерійського полку та на майданчику комунального транспортного підприємства, силами фахівців, які добре знаються на військовій техніці, буде здійснено відповідні ремонти та переобладнання, аби техніка послугувала Збройним Силам.

Звертайтесь до Координаційного центру з питань організації надання благодійної допомоги Збройним Силам України, Державній прикордонній службі України та Національній гвардії України у м. Суми за тел.: (0542) 632-888.

Дякую за розуміння та готовність допомогти.

Слава Україні!

З повагою,

міський голова Олександр Лисенко


Дата публікації: 27-08-2014
Переглядiв: 2255 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав