Перебудова сумської влади

Новини » Міська влада » Перебудова сумської влади

Перебудова сумської владиІз 1 листопада запрацює нова структура апарату та виконавчих органів міської влади. Запропоновану міським головою Олександром ЛИСЕНКОМ реформу підтримали 40 обранців.

«Я хочу одного – конструктиву у нашій роботі», – зазначив, коментуючи депкорпусу необхідність ухвалення таких змін, очільник Сум.

Як проінформував заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ, додаткових фінансових ресурсів такі зміни не потребуватимуть, загальна чисельність посадовців не зміниться.

Згідно з рішенням, у результаті реорганізації управління інформаційної політики та зовнішніх відносин і управління документообігу та технічного забезпечення об’єднуються у департамент комунікацій та інформаційної політики.

Господарський відділ і сектор із питань забезпечення роботи адміністративної комісії зливаються в управління з господарських і загальних питань, на яке покладаються також функції мобілізаційної роботи. Департамент містобудування та земельних відносин ділиться на управління архітектури та містобудування й управління земельних відносин.

Відділ житлового господарства приєднується до департаменту інфраструктури міста.

Натомість звідти виокремлюється відділ логістики та зв`язку.

Управління організаційно-кадрової роботи входить до апарату міської ради.

За винятком управління архітектури та містобудування всі підрозділи працюватимуть зі статусом «без права юридичної особи».


Дата публікації: 6-08-2014
Переглядiв: 1076 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав