Ніхто крім нас!

Новини » Події » Ніхто крім нас!

Ніхто крім нас!2 серпня за сприяння міської влади колишні воїни-інтернаціоналісти відзначили День високомобільних десантних військ України. В урочистостях, що відбулися біля Меморіального комплексу, що по вул. Г. Кондратьєва, взяли участь міський голова Олександр ЛИСЕНКО та секретар міської ради Тетяна ГОНЧАРЕНКО.

Міський голова, звертаючись до загалу, зазначив, що воїни у блакитних беретах завжди були і залишаються втіленням гідності й честі, відданості своєму народові та військовій присязі.

«Девіз «Ніхто крім нас» на все життя виховує в людині відповідальність та готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує. Сьогодні ми є свідками того, як десантники, не шкодуючи свого здоров’я та життя, захищають цілісність України в зоні АТО», – наголосив Олександр Лисенко.

На знак світлої пам'яті тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, увійшовши в безсмертя, міський голова запропонував схилити голови і вшанувати їх хвилиною мовчання.

На мітингу виступив колишній розвідник, ветеран 103-ї Повітряно-десантної дивізії Юрій Приходько.

Панахиду за загиблими провів духовник воїнів-інтернаціоналістів отець Максим.

До монументу уродженцям Сумщини, які загинули в Афганістані, та до погрудь Героїв Радянського Союзу присутні поклали квіти.


Дата публікації: 4-08-2014
Переглядiв: 646 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав