Заява Сумського міського голови

Новини » Міська влада » Заява Сумського міського голови

Заява Сумського міського голови

ЗАЯВА

Сумського міського голови

Уже не вперше в Сумах вчиняються дії, спрямовані проти людей, які оголосили бій зловживанням у владі, беззаконню. Підпал автомобіля першого заступника міського голови Володимира ВОЙТЕНКА, побиття головного редактора газети «Панорама» Євгена ПОЛОЖІЯ, і сьогодні на світанку стався підпал автомобіля журналіста газети «Данкор» Олени АДАМЕНКО. Вони оголосили війну старій корумпованій владі, у своїй діяльності дотримуються принципів чесності та об’єктивності. Дуже багато спільного в тому, проти кого спрямований тиск, дуже схожий почерк і мотиви злочинів. Кожен з цих випадків ми пов’язуємо з їхньою політичною спрямованістю та професійною діяльністю.

Висловлюю обурення тим, що в Сумах, де люди налаштовані на добро і розбудову рідного міста, орудують злочинці, які намагаються взяти реванш та відновити підірвані позиції криміналу.

Заявляю, що не допущу розгулу злочинності. Звертаюся до правоохоронних органів та прокуратури докласти зусиль, аби розслідувати ці злочини і не допустити нових.

Громадськість міста чекає від правоохоронців ефективної роботи і публічного оголошення результатів розслідувань резонансних справ.


Дата публікації: 7-06-2014
Переглядiв: 2115 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав