Анатолій Бондаренко приймає вітання

Новини » Міська влада » Анатолій Бондаренко приймає вітання

Анатолій Бондаренко приймає вітання8 травня Почесний громадянин міста Анатолій БОНДАРЕНКО відзначає своє 80-річчя. З ювілейним днем народження його привітали представники міської влади.

Заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ від імені Сумської міської ради та в.о. міського голови Олександра ЛИСЕНКА поздоровив ювіляра та вручив йому пам’ятний подарунок, квіти і вітальну адресу.

«Вашим життєвим кредо завжди була праця заради процвітання міста та добробуту його городян. Ви по праву носите звання «Почесний громадянин м. Суми». З Вашим ім’ям сумчани пов’язують цілу епоху життя обласного центру», - звернувся він до Анатолія Дмитровича. – «Поява нових вулиць та мікрорайонів, доріг та мостів, шкіл та лікарень, дитсадків та кінотеатрів, Центрального ринку та сучасних магазинів, вокзалів та об’єктів комунального господарства – за все це і нині вдячне Вам не одне покоління сумчан».

У дружньому спілкуванні з ювіляром згадували про ті часи, коли біля «керма» міста стояв Анатолій Бондаренко, як завдяки його вмілому керівництву Суми набували сучасних рис, ставали по-справжньому столицею області.

***

Анатолій Бондаренко народився 8 травня 1934 року в місті Суми.

У 1953 році закінчив Сумський машинобудівний технікум. Трудову діяльність почав на Сумському машинобудівному заводі ім. Фрунзе техніком-конструктором.

З 1954 року по 1957 рік служив в Радянській Армії. З січня 1958 - технік-конструктор, інженер-конструктор Сумського машинобудівного заводу ім. Фрунзе.

З жовтня 1961 року - інструктор, зав. промислово-транспортного відділу Сумського міськкому КПУ. В 1965 році закінчив Український заочний політехнічний інститут, а в 1980 році - Академію суспільних наук при ЦК КПРС.

З серпня 1966 працював заступником голови виконкому Сумської міської Ради народних депутатів. З червня 1968 по вересень 1978 - голова виконкому Сумської міської Ради народних депутатів. Звільнений у зв’язку з направленням на навчання в Академію суспільних наук при ЦК КПРС.

Двічі нагороджений орденом "Трудового Червоного Прапору" і медаллю "За трудову доблесть".

Рішенням Сумської міської ради V скликання № 841-МР 10 жовтня 2007 року за значний внесок у розбудову міста Анатолію Бондаренку присвоєно звання "Почесний громадянин міста Суми".

На фото - Анатолій Бондаренко виступає на урочистому відкритті Меморіалу Слави (травень 1975 р.)


Дата публікації: 8-05-2014
Переглядiв: 419 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав