Інформація щодо звернень громадян

Приймальня

Питання роботи зі зверненнями громадян є одним із пріоритетних напрямків у діяльності виконавчих органів Сумської міської ради.

Розгляд звернень громадян на адресу міського голови, Сумської міської ради та її виконавчого комітету здійснюється відповідно до вимог:

Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати (ЗРАЗОК).

Письмові звернення до міського голови, Сумської міської ради та її виконавчого комітету можна надсилати за адресою: 40000 м. Суми, пл. Незалежності, 2, або надати особисто (чи через уповноважену особу) до відділу звернень громадян управління публічної політики департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради.

Прийом звернень здійснюється щоденно у робочі дні (з понеділка до четверга – з 8.00 до 17.15, у п’ятницю – з 8.00 до 16.00, перерва - з 12.00 до 13.00) за адресою: пл. Незалежності, 2, перший поверх, кабінет № 14, тел. 700-612.

Прийом звернень громадян, які потребують невідкладного вирішення здійснюється цілодобово службою 0-80 за телефоном «гарячої телефонної лінії» -15-80.


Дата публікації: 11-03-2014
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав