Геннадій МІНАЄВ: «Я своїми діями подаю приклад усій Україні»

Новини » Міська влада » Геннадій МІНАЄВ: «Я своїми діями подаю приклад усій Україні»

Геннадій МІНАЄВ: «Я своїми діями подаю приклад усій Україні»Геннадій Мінаєв достроково склав повноваження міського голови та вимагає повного «перезавантаження» влади по всій країні.

З посади йде за власним бажанням, з середи 26 лютого.

«У квітні 2006 року я зайшов у кабінет мера з гордо піднятою головою і йду з нього з гордо піднятою головою», – зазначив очільник обласного центру.

Її, за словами Геннадія Мінаєва, він не опустив навіть тоді, коли було найважче, коли дехто хотів його публічно принизити: «Я не ображаюсь. Вони не усвідомлюють, що коять».

Рішення про відставку, сказав Геннадій Мінаєв, не було спонтанним. Думав так учинити ще тоді, коли Президент України не підписав Угоду про Асоціацію, чи, навіть, ще раніше, коли градоначальник радив українцям молодше 35-ти років їхати за кордон, бо не бачив майбутнього для держави.

Тепер же таке можливо. Але за однієї умови: повна зміна облич у владі – на всіх її рівнях і у всіх гілках. Щоправда, спочатку – ухвалення закону про люстрацію, щоб не дати змоги «колишнім» звести нанівець здобуті Майданом досягнення.

«Я не зрадив. Я очистив, за законами революції, шлях новій владі», – наголосив Геннадій Мінаєв.

Аби ж «перезавантаження» влади, зокрема в Сумах, відбулось якомога раінше та у законний спосіб, іще в ранзі міського голови Геннадій Мінаєв спрямував до Верховної Ради подання щодо призначення на 25 травня (одночасно з виборами Президента України) позачергових виборів депутатів Сумської міської ради та міського голови.

«Лише вибори можуть усе вирішити і заспокоїти громаду, – сказал Геннадій Мінаєв. – Всі на вибори. І керуйте містом, якщо вам довірить громада».

Сам Геннадій Мінаєв втретє балотуватись на посаду очільника Сум не збирається. Втім, визначився зі «спадкоємцем». Гідним керувати містом вважає сумчанина Андрія КРАМЧЕНКОВА, що відстоював Україну на Майдані у Києві, у тому числі на вул. Грушевського, на барикадах.

Наступника готовий навчити управлінської справи, аби той на втрачав дорогоцінний час на боротьбу з опонентами, як-то було у випадку з самим градоначальником.

«Я зроблю все можливе, щоб він став справжнім мером Сум", – пообіцяв Геннадій Мінаєв.

Щодо власного найближчого і далекого майбутнього міський голова заявив: «Я нікуди зі свого улюбленого міста не поїду».

Геннадій МІНАЄВ: «Я своїми діями подаю приклад усій Україні»Геннадій МІНАЄВ: «Я своїми діями подаю приклад усій Україні»


Дата публікації: 25-02-2014
Переглядiв: 1601 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав