Шевченкіана протяжністю в рік

Новини » Події » Шевченкіана протяжністю в рік

Шевченкіана протяжністю в рікУ Сумах стартує кампанія з відзначення 200-річчя від народження Тараса Шевченка.

Великого Кобзаря вшановуватимуть у сотні різного роду заходах. Спільно з громадськістю у 2014 році міська рада визначила близько двох десятків напрямків, за якими доцільно було б провести тематичні заходи.

Про це повідомили під час робочої наради члени оргкомітету, до якого ввійшли галузеві підрозділи міської ради та представники неурядових організацій.

Літературні читання, урочисті відкриття, «круглі столи», виставки та флеш-моби, конкурси, створення аудіовізуальних творчих робіт і відродження колись зруйнованих пам’яток.

Зокрема, йдеться про можливість відновлення за авторськими ескізами Івана Кавалерідзе скульптури Тараса Шевченка, що була колись у Сумах. За тиждень, повідомив головний архітектор міста, він із експертами має визначитись: чи є в неї шанс на друге життя. Якщо ні, на місце, де колись стояла скульптура, поставлять кам`яну брилу.

Також улітку або на початку осені сумчани планують відвідати Канів – повезуть до Кобзаревої могили свою «Квітку», аби навіки вплести її пелюстки у вінок пам’яті про Великого сина країни.

І прокладуть місток між століттями силами сумчан – хто носить сьогодні відоме прізвище – Шевченко. Серед таких оголосять конкурс: шукатимуть, хто відчуває в собі духовне єднання з Кобзарем.


Дата публікації: 16-01-2014
Переглядiв: 738 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав