Готуємося до ювілею Великого Кобзаря

Новини » Міська влада » Готуємося до ювілею Великого Кобзаря

Готуємося до ювілею Великого Кобзаря3 грудня відбулося перше засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка. Провели засідання заступники міського голови Сергій ПАНЧЕНКО та Ольга ДОНЦОВА.

Постать Великого Кобзаря є об’єднавчою для усіх українців, уособленням волелюбності та незалежності нашого народу.

Сумчани люблять творчість Тараса Шевченка, поважають його як патріота та мислителя, борця за свободу.

Наступний, 2014 рік, оголошено Роком Тараса Шевченка, тож Суми мають стати центром відзначення 200-річчя від дня народження поета у нашому регіоні.

Відтак, члени оргкомітету обговорили пріоритетні напрямки з проведення заходів, наголосивши, що потрібно залучити як найбільше городян, особливо, учнівської та студентської молоді, сприяти популяризації творчої  та філософської спадщини Великого Кобзаря. Водночас, важливо спрямовувати такі заходи через сумський вимір.

Присутні також обговорили деякі з пропозицій, поданих представниками громадськості, що є членами оргкомітету. Разом з тим, враховуючи важливість події, вирішили до 16 грудня продовжити прийом пропозицій від громадськості щодо відзначення 200-річчя Тараса Шевченка.

Звертатися з такими пропозиціями можна до управління інформаційної політики та зовнішніх відносин за телефоном – 700-624 або на електронну адресу: inform@meria.sumy.ua

Після опрацювання усіх пропозицій, оргкомітет підготує перелік міських заходів з відзначення ювілею Великого Кобзаря.

Нагадаємо, що розпорядженням Геннадія МІНАЄВА створено організаційний комітет з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, який особисто очолив міський голова. До його складу увійшли заступники міського голови, керівники структурних підрозділів Сумської міської ради, Громадської ради при виконавчому комітеті, представники товариства «Просвіта», «Конгресу української інтелігенції».


Дата публікації: 4-12-2013
Переглядiв: 811 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав