Пішов з життя Олександр Горон

Новини » Події » Пішов з життя Олександр Горон

Пішов з життя Олександр ГоронПісля важкої хвороби на 61-му році життя перестало битися серце колишнього багаторічного голови Сумського благодійного єврейського центру «Хесед Хаїм», керівника іудейської релігійної громади Олександра Горона.

Сумська міська рада, її виконавчий комітет та міський голова з глибоким сумом сприйняли звістку про смерть Олександра Горона та висловлюють щирі співчуття близьким та рідним покійного.

Чуйний, толерантний, доброзичливий та щирий – таким він назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Своє життя Олександр Горон присвятив вихованню підростаючого покоління та молоді, благодійництву, підтримці та розвитку національної культури, міської єврейської громади.

Його серце завжди відгукувалося на біль інших, він робив все, аби простягнути надійну руку підтримки тим, хто потребує допомоги.

Своєю небайдужістю, вмінням перейматися проблемами оточуючих Олександр Семенович заслужив глибоку повагу та шану серед колег, друзів, пересічних сумчан.

Важко знайти слова, які могли б зменшити біль тих, хто втратив близьку і дорогу людину. У цей скорботний час ми всією душею поділяємо з вами всю глибину непоправної втрати.

 

Міський голова

Сумська міська рада

виконавчий комітет міської ради


Дата публікації: 22-10-2013
Переглядiв: 2425 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав