Проект рішення виконавчого комітету

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2013 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення Сумської міської ради «Про втрату чинності рішення Сумської міської ради від 12 березня 2008 року № 1314-МР «Про Методичні положення по формуванню тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та перерахунку плати за послуги з централізованого опалення за результатами опалювального періоду в м. Суми» (зі змінами)»

Представлений проект регуляторного акту розроблено з метою скасування рішення Сумської міської ради від 12.03.2008 року № 1314-МР «Про Методичні положення по формуванню тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та перерахунку плати за послуги з централізованого опалення за результатами опалювального періоду в м. Суми» (зі змінами).

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Сумської міської ради – www.meria.sumy.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту регуляторного акту – управлінням фінансів, економіки і бюджету Сумської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення.

  • на поштову адресу 40030, м. Суми, вул. Горького, 21
  • на електрону адресу: mfin@meria.sumy.ua, тел.: 700-149, 700-580, 700-587

 

Проект рішення [54 Kb] (cкачувань: 232) або переглянути не завантажуючи

Аналіз регулторного впливу [46 Kb] (cкачувань: 270) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 1-10-2013Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав