У Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТО

Новини » Події » У Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТО

У Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТО28 травня відбулася презентація проекту завершення будівництва Меморіалу «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам». Презентували свої задуми представники міської організації «Сумська спілка ветеранів та інвалідів війни в Афганістані» та архітектор Едуард ГОЛОВІН.

Розпочавши з грудня 2004 року, нині благоустрій пам’ятного місця виконаний на дев’яносто відсотків, залишається додати до нього лише деякі елементи.

Самі воїни-інтернаціоналісти говорять, що проекту не має рівних на теренах СНД, він є, водночас, символом пам’яті та радості.

За дев’ять років на території меморіалу, крім пам’ятника та стел, з`явились музей бойової техніки під відкритим небом, погруддя Героїв Радянського Союзу, уродженців Сумщини та зведена Церква Івана-Воїна.

Голова Сумської міської організації «Сумська спілка ветеранів та інвалідів війни в Афганістані» Ігор СКОРОБАГАТЬКО повідомив, що до 25-річниці з дня виводу військ з Афганістану, що відзначатиметься у лютому 2014 року, на території комплексу планується встановити вертоліт Мі-8 та бюст уродженця Ямпільського району, кавалера ордена Леніна, який загинув в Афганістані, Сергія ОШАМОКА.

Також вздовж дороги до храму буде створено сад каменів з назвами афганських міст, встановлені лави та урни.

«Тоді композиція вважатиметься завершеною», - говорить архітектор проекту Едуард ГОЛОВІН, представивши до уваги журналістів ескізний проект.

Всього на будівництво меморіалу було витрачено близько мільйона гривень, більшість цієї суми – добровільні внески. Для завершення благоустрою комплексу потрібно біля 200 тис. грн.

***

Переказати кошти можна на рахунок у філії Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк»: р/р 26004338694, МФО: 337568, код: 33078977, призначення платежу: благоустрій «Комплексу Пам’яті».

У Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТОУ Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТОУ Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТОУ Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТОУ Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТОУ Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТОУ Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТОУ Сумах представили проект завершення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. ФОТО


Дата публікації: 29-05-2013
Переглядiв: 963 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав