Кращі сумські товари чекають на «Барвистій Україні»

Новини » Події » Кращі сумські товари чекають на «Барвистій Україні»

Кращі сумські товари чекають на «Барвистій Україні»Запрошуємо сумських підприємців та виробників представити свою продукцію на всеукраїнському рівні. І не лише представити, а й поборися за звання «Кращий вітчизняний товар року». Адже сумчани мають, чим підкорити вибагливого споживача!

Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» пройде в рамках щорічної загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна». Час та місце – традиційні: столичний Національний комплекс «Експоцентр України» чекатиме на учасників виставки та відвідувачів з 20 по 23 серпня.

Щороку виставкова акція проходить напередодні Дня Незалежності України, демонструючи кращі досягнення, товари та продукцію української промисловості, сільського господарства, науки та техніки.

Минулорічна «Барвиста Україна» об’єднала 872 учасників з 21 регіону України. Серед експонентів виставки – відомі в Україні та за її межами підприємства, діяльність яких становить основу економіки держави.

В рамках проекту 2012 року номінантами конкурсу стали 118 українських підприємств, з яких 26 набули статус «Виробник кращих вітчизняних товарів 2012 року» і були нагороджені «Золотими символами Конкурсу».

Виставка «Барвиста Україна» супроводжується комплексом презентаційних та культурно-мистецьких заходів, зокрема, проведенням фестивалю «Мистецькі барви», Днів областей, Ярмарку до Дня Незалежності та етнографічної експозиції «Містечко майстрів» з презентацією робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва регіонів України.

В разі зацікавленості, просимо Вас до 31 травня повідомити управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради (е-mail: promenergo@meria.sumy.ua або на факс/тел. 22-37-42).

Більш детальна інформація та умови участі за телефонами (044) 596-91-16, 596-91-12, e-mail: zev@expocenter.com.ua


Дата публікації: 24-05-2013
Переглядiв: 833 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав