Співчуття з приводу смерті Андрія Сокури

Новини » Міська влада » Співчуття з приводу смерті Андрія Сокури

Співчуття з приводу смерті Андрія СокуриСьогодні, 20 травня, на 39-му році життя пішов у вічність депутат Сумської міської ради, начальник управління інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради Андрій Валерійович Сокура.

Міський голова, Сумська міська рада та виконавчий комітет з глибоким сумом сприйняли звістку про раптову смерть Андрія Сокури та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким.

Цілеспрямований, самовідданий, професіонал своє справи, він завжди вражав своєю енергію та працездатністю, вмінням перейматися проблемами оточуючих, рішуче та принципово відстоювати інтереси громади.

Відкритість та прозорість у діяльності Сумської міської ради, потужний Муніципальний інформаційний портал, запровадження електронного документообігу – у цьому заслуга Андрія Сокури, який свій творчий та діловий потенціал спрямував на служіння людям.

Він ніколи не пасував перед труднощами, простягав руку допомоги усім, хто її потребував, був щирим та небайдужим, чим заслужив глибоку повагу та авторитет серед колег, однодумців та усіх, хто був поруч.

Важко знайти слова, які могли б зменшити біль тих, хто втратив близьку і дорогу людину. У цей скорботний час ми всією душею поділяємо з вами всю глибину непоправної втрати.

Нехай же пухом буде йому земля, а світла пам'ять про Андрія Валерійовича назавжди залишиться в наших серцях, серцях рідних і друзів.

 

Міський голова м. Суми,

Сумська міська рада,

виконавчий комітет міської ради

 

 

Панахида відбудеться 22 травня, у середу, о 10.00 за адресою: вул. Петропавлівська, 114.


Дата публікації: 20-05-2013
Переглядiв: 3839 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав