Сумська міська рада - найвідкритіша

Новини » Міська влада » Сумська міська рада - найвідкритіша

Сумська міська рада - найвідкритішаСумська міська рада отримала диплом Центру Політичних Студій та Аналітики за І місце у номінації «Найкраще представлення в мережі Інтернет».

Міська рада відзначена за найкраще наповнення офіційного веб-сайту та зручність для користування за підсумками рейтингу найзакритіших та найвідкритіших обласних державних адміністрацій та міських рад обласних центрів за 2012 рік.

Набравши середній бал - 0,9 з 1 можливого, Суми розділили перше місце з сусідньою Полтавою.

Моніторинг веб-представництв органів влади та номінування їх на найкраще та найгірше представлення в мережі Інтернет, перш за все був спрямований на оцінку роботи відповідальних підрозділів за доступ до публічної інформації протягом минулого року в напрямку виконання норм Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Оцінка сайтів відбувалась за 10 критеріями, які відповідають положенням 15 статті цього Закону України. Зокрема, щодо можливості реалізації відвідувачам сайту права на доступ до публічної інформації, наявності інформації про діяльність органу влади, у тому числі, щодо оприлюднення рішень, розпоряджень, проектів документів, які підлягають обговоренню, обліку публічної інформації, звітів про діяльність тощо.


Дата публікації: 30-04-2013
Переглядiв: 1356 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав