Щомісяця більше тисячі сумчан отримують картку платника податків

Новини » Події » Щомісяця більше тисячі сумчан отримують картку платника податків

Щомісяця більше тисячі сумчан отримують картку платника податківДо Державної податкової інспекції у м. Сумах для отримання картки платника податків з початку року вже звернулися 3053 сумчан.

Як свідчить статистика, у 2012 році задля отримання такої довідки до інспекції звернулось майже 13400 городян, тобто більше 1,1 тисячі відвідувачів щомісячно.

Як поінформували у ДПІ, у цьому році громадяни можуть отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків (більш відомий як «ідентифікаційний номер», або ІНПП) не тільки за місцем проживання, а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Така ж можливість надана платникам для повторного отримання облікової картки, наприклад, за умов її втрати.

Крім того, за бажанням платника, орган ДПС може проставити у паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Податківці інформують, що у випадку виникнення змін у ваших реєстраційних даних (прізвища, ім’я, по-батькові, зміни місця проживання), фізичні особи зобов’язані про це інформувати органи ДПС протягом місяця.

 


Дата публікації: 29-03-2013
Переглядiв: 632 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав