Сумські депутати звернулись до Міністерства інфраструктури. ВІДЕО

Новини » Міська влада » Сумські депутати звернулись до Міністерства інфраструктури. ВІДЕО

На позачергову сесію Сумської міської ради 6 лютого 2013 року на розгляд депутатського корпусу було внесено проект рішення щодо звернення до Міністерства інфраструктури України стосовно відтворення залізничного сполучення між містами Суми та Київ.

Багато хто з депутатів взяв участь в обговоренні цього питання. Всі висловили свою однозначну позицію про необхідність вирішення даного питання, про його важливість для громади міста, а також просили присутніх підтримати прийняття даного рішення. 

Таким чином, одноголосно, в кількості 64 голоси, рішення було ухвалене.

 

 

Нагадаємо, що раніше групою мешканців міста Суми було ініційовано проведення збору підписів за відновлення скасованих пасажирських потягів у напрямку столиці. Протягом тривалого періоду громадськість міста висловлювала своє обурення ситуацією, що склалася. Вони наголошували на тому, що за таких обставин сумчани позбавлені права вибору і змушені користуватися послугами нерегулярних пасажирських перевізників.

Оскільки ситуація навколо відміни ряду потягів, що сполучали обласний центр зі столицею набула резонансності, міський голова особисто від імені сумської громади звернувся з листом до міністра інфраструктури України Володимира КОЗАКА з проханням посприяти покращенню ситуації, відновивши вільну комунікацію між Сумами і столицею і, в подальшому, вдосконалити розклад руху потягів.

Тепер цей лист буде підкріплено рішенням сесії Сумської міської ради.


Дата публікації: 6-02-2013
Переглядiв: 1025 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав