Міський голова готує звіт перед громадою

Новини » Міська влада » Міський голова готує звіт перед громадою

Міський голова готує звіт перед громадоюУ суботу 16 березня відбудеться звіт міського голови перед громадою міста за роботу у 2012 році. Відповідне розпорядження 9 січня підписав Геннадій МІНАЄВ.

Спілкування з сумчанами відбудеться, як і минулого року, у Палаці культури ім. М.В. Фрунзе ТОВ «Фрунзе-Сервіс». Початок об 11.00.

З метою належної підготовки проведення звіту міського голови створено робочу групу. Її очолили перший заступник міського голови Микола ВОЙТЕНКО та заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ.

До складу робочої групи увійшли керівники структурних підрозділів Сумської міської ради, директори комунальних підприємств та працівники патронатної служби міського голови.

Усі підрозділи міської ради, комунальні підприємства та територіальні органи державної влади, діяльність яких координуються міською радою, мають надати робочій групі інформацію про свою діяльність за минулий рік.

Тези виступу міського голови та довідкова інформація будуть представлені у буклетах, які роздаватимуться під час звіту.

Текст виступу та відповідні матеріали розмістять в засобах масової інформації та на офіційному сайті Сумської міської ради.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Статуту територіальної громади міста Суми, міський голова раз на рік має звітувати перед міською громадою на відкритій зустрічі з сумчанами.


Дата публікації: 11-01-2013
Переглядiв: 1274 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав