В Сумах відкрито Центр обслуговування платників податків. ВІДЕО

Новини » Події » В Сумах відкрито Центр обслуговування платників податків. ВІДЕО

В межах програми модернізації та реформування податкової служби в Сумах відкрився Центр обслуговування платників податків Державної податкової інспекції.

Метою таких «перевтілень» податківці називають надання платникам якісних та сучасних послуг.

Після урочистого перерізання стрічки працівники та начальник Державної податкової інспекції в м.Суми Ірина КАРАЙОН провели невеличку екскурсію по ЦОППу.

Також свої побажання висловив перший заступник міського голови Микола ВОЙТЕНКО.

 

 

Центр обслуговування платників податків - спеціалізований заклад, який працює за принципом «єдиного вікна» та зорієнтований на безоплатне надання податкових консультацій та широкого спектру адміністративних послуг, пов'язаних з оподаткуванням: видача картки платника податків, довідки (повідомлення) про взяття на облік платника податків, свідоцтв платника податку на додану вартість, єдиного податку для юридичних чи фізичних осіб, реєстрація Книг обліку доходів і витрат, видача патенту, довідки про доходи та інших.

Також платники можуть безкоштовно отримати сертифікати ключів цифрового підпису для надання звітних податкових документів у електронному вигляді.

Актуальна інформація, яка стане у нагоді відвідувачам, розміщена на стендах.

Відтепер підприємці міста отримуватимуть високоякісні послуги без зайвої бюрократії та черг, не відвідуючи зайвих кабінетів.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 20.00 (адміністративні послуги). Зал обслуговувань – понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.45.


Дата публікації: 4-12-2012
Переглядiв: 999 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав