Спочатку – квіти, потім – дерево, а далі – й власний дім…

Новини » Події » Спочатку – квіти, потім – дерево, а далі – й власний дім…

Спочатку – квіти, потім – дерево, а далі – й власний дім…На теритоірї Центру реінтеграції бездомних осіб висадили садженці троянд. Здавалося б, пересічна подія, але для багатьох відвідувачів Центру вона є символічною.

«Спочатку посадимо троянди, потім – дерево, а далі, як кажуть у народі, й власний куток знайдемо», - мріє один з чоловіків, який ось вже кілька тижнів пербуває тут, бо не має, де жити.

Над початком втілення мрії працювали усі разом – і персонал, і «місцеві жителі». А допоміг у придбанні саджанців настоятель Пророко-Іллінської Церкви Протоієрей Володимир ШУЛЬГА. Церква вже багато років підтрмиує Центр та його підопічних, тож вони висловлюють храму та його настоятелю щиру вдячність.Спочатку – квіти, потім – дерево, а далі – й власний дім…

Можливо ця акція стане початком доброї традиції, і невдовзі тут з`явиться трояндова алея, яка даруватиме наснагу працівникам та гарний настрій відвідувачам Центру.

До слова, у неділю працівники Центру реінтеграції бездомних осіб святкували своє професійне свято – День працівників соціальної сфери. Тож прийміть на сваою адресу щирі слова вдячності за ту гуманну спарву, яку ви робити щодня.


Дата публікації: 7-11-2012
Переглядiв: 806 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав