«Муніципальний інформаційний портал» став переможцем міжнародного конкурсу

Новини » Міська влада » «Муніципальний інформаційний портал» став переможцем міжнародного конкурсу

«Муніципальний інформаційний портал» став переможцем міжнародного конкурсуУ жовтні у Південно-Західному державному університеті (м. Курськ) відбувся І Міжнародний конкурс курсових і випускних кваліфікаційних робіт студентів в області економіки, організації і управління підприємствами, галузями і комплексами «Економіка майбутнього».

Наше місто на конкурсі представив начальник управління інформаційно-аналітичної роботи Андрій СОКУРА.

Він представив роботу «Організаційні механізми формування інформаційного середовища в системі взаємодії органів державної влади з громадськістю», що базується на прикладі Муніципального інформаційного порталу.

У ній описано шляхи виконання міської програми «Інформаційна прозорість» в частині розвитку муніципального інтернет-ресурсу міської влади та впровадження онлайн-трансляцій безпосередньо з органу місцевого самоврядування.

У роботі окреслено відносини, що виникають у процесі комунікацій та обміну інформацією між органом місцевого самоврядування та населенням, а також досліджено діяльність структурних підрозділів з питань внутрішньої політики разом з комунальними засобами масової інформації.

У підсумку представлена робота у номінації «За вживання інформаційних технологій» посіла І місце.

Нагадаємо, що з 2012 року на Муніципальному інформаційному порталі запроваджено систему онлайн-трансляцій нарад, брифінгів, прес-конференцій, засідань виконавчого комітету, сесій міської ради, депутатських комісій, а також для кращого задоволення потреб сумчан – низку інтерактивних новацій.

Міська програма «Інформаційна прозорість» на 2011 – 2013 роки» затверджена Сумською міською радою у грудні 2010 року з метою інформування населення міста Суми про діяльність Сумської міської ради та її виконавчого комітету. У рамках програми були придбані технічні засоби для здійснення онлайн-трансляцій.


Дата публікації: 30-10-2012
Переглядiв: 3109 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав