За свободу рідної землі

Новини » Події » За свободу рідної землі

За свободу рідної землі25 жовтня у обласній філармонії відбулися урочисті збори, присвячені 68-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Тут зібралися представники влади та ветерани, громадськість та молодь нашого міста.

Привітав визволителів та сумчан зі святом Перемоги і перший заступник міського голови Микола ВОЙТЕНКО.

«Для мене велика честь привітати вас зі знаменною подією в історії України – визволенням нашої держави від фашистських загарбників!», - звернувся він до загалу. – «Впевнений, що дату 28 жовтня 1944 року сумчани не забудуть ніколи. Дорогі захисники і визволителі України, саме вам нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням».

Він підкреслив, що історія визволення творилася мужністю, непохитністю, самопожертвою бійців, міцною вірою в свій народ, свободу і щасливе майбутнє.

«Безмежна наша шана вам за все, що довелося пережити, винести і звершити, за подвиг і звитягу, за розуміння та батьківську підтримку. Ви завжди були і залишаєтесь для нас прикладом патріотизму, любові до своєї землі», - подякував ветеранам посадовець.

«Щиро зичу вам довгих років життя, міцного здоров’я, бадьорості духу, тепла людських стосунків та родинного затишку. А ми і надалі робитимемо все, щоб ви були оточені увагою і турботою. Протягом останніх двох років у державі відбуваються докорінні зміни, мета яких, у тому числі, й створення комфортних умов для наших шановних земляків, ветеранів!», - побажав визволителям Микола Войтенко.

За активну громадську діяльність та участь у військово-патріотичному вихованні молоді Микола Войтенко вручив Грамоту міського голови ветерану-наставнику молоді Сумської міської організації ветеранів України Павлу МАРИНИЧУ та книги «Суми. Нове життя старих вулиць» голові клубу «Бойові подруги» Надії ЛЕВІТСЬКІЙ, голові ради Зарічної організації ветеранів м. Суми Надії ПОЛЯНСЬКІЙ та голові комітету ветеранів війни Зарічної організації ветеранів м. Суми Василю ФЕСЕНКУ.

А творчий колектив філармонії підготував для ветеранів концертну програму, яка нагадала сивочолим про їх бойову молодість…


Дата публікації: 26-10-2012
Переглядiв: 671 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав