Проект рішення Виконавчого комітету Сумської міської ради

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2012 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюдення проекту регуляторного акту - рішення Виконавчого комітету Сумської міської ради "Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми» (зі змінами та доповненнями)"

 

З метою забезпечення зручного і безпечного пересування пасажирів на зупинках громадського транспорту шляхом впорядкування розташування холодильного та іншого обладнання біля тимчасових споруд, розміщених на зупинках громадського транспорту, приведення цілодобових режимів роботи магазинів у відповідність до вимог розпорядчих документів та забезпечення права мешканців на тишу в нічний час, відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» Наказу Мінрегіонбуду від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності» управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради підготовлено проект рішення Сумської міської ради «Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми» (зі змінами та доповненнями).

 

З повним текстом Проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської міської ради – www.sumy.ua.

Всіх зацікавлених осіб просимо надсилати пропозиції та зауваження до вказаного проекту рішення протягом 30 днів з моменту опублікування, до управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради за адресою: 40030, м. Суми, вул. Горького, 21, каб. № 206, № 124.

 

Проект рішення [56 Kb] (cкачувань: 267) або переглянути не завантажуючи
Аналіз регуляторного впливу [31 Kb] (cкачувань: 300) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 21-09-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав