У Сумах пропонують заборонити продаж алкоголю і тютюну за 100 метрів від шкіл

Новини » Міське господарство » У Сумах пропонують заборонити продаж алкоголю і тютюну за 100 метрів від шкіл

У Сумах пропонують заборонити продаж алкоголю і тютюну за 100 метрів від шкілУправління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів розробило проект рішення Сумської міської ради «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного), тютюнових виробів в об’єктах торгівлі, розташованих на відстані менше ніж 100 м від територій навчальних і дошкільних закладів м. Суми».

Документ підготовлено на виконання доручення профільної депутатської комісії та з врахуванням звернень батьківських комітетів загальноосвітніх шкіл щодо впорядкування торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного), тютюновими виробами біля навчальних та дошкільних закладів.

Мета цього проекту рішення - недопущення реалізації цих товарів неповнолітнім, попередження алкогольної та тютюнової залежності серед молоді.

Його прийняття сприятиме впорядкуванню роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного), тютюновими виробами на відстані менше ніж 100 м від територій навчальних і дошкільних закладів міста, підтриманню громадського порядку та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, припиненню розповсюдження алкогольної залежності серед підлітків, недопущенню їх реалізації неповнолітнім.

За даними управління, алкогольні, слабоалкогольні напої реалізуються в місті у 478 об’єктах торгівлі, у багатьох з них – цілодобово. До 20% з них розташовані біля навчальних та дошкільних закладів. Мають місце випадки реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів підліткам і школярам.

З повним текстом Проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на Муніципальному інформаційному порталі www.sumy.ua

Всіх зацікавлених осіб просимо надсилати пропозиції та зауваження до вказаного проекту рішення протягом 30 днів з моменту опублікування, до управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради за адресою: 40030, м. Суми, вул. Горького, 21, каб. 206, 124.

Нагадаємо, що за даними міського управління здоров’я, 60% учнів сумських шкіл мають досвід вживання алкогольних напоїв. Станом на І півріччя 64 підлітки стояли на профілактичному обліку з приводу епізодичного вживання алкоголю. У м. Ромни встановлено обмеження з продажу алкоголю та тютюнових виробів за 100 метрів від навчально-виховних закладів.


Дата публікації: 17-09-2012
Переглядiв: 1183 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав