Проект рішення Сумської міської ради «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) на території міста Суми»

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2012 рік

Повідомлення

Беручи до уваги чисельні звернення мешканців м. Суми на порушення громадського порядку у вечірній та нічний час на прилеглих до підприємств торгівлі територіях, з метою сприяння підтриманню громадського порядку та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, відповідно до пункту 3 статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв» та «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради підготовлено проект рішення Сумської міської ради «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) на території міста Суми».

З повним текстом Проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської міської ради – www. http//meria.sumy.ua.

Всіх зацікавлених осіб просимо надсилати пропозиції та зауваження до вказаного проекту рішення протягом 30 днів з моменту опублікування, до управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради за адресою: 40030, м. Суми, вул. Горького, 21, каб. 206, 124.


Дата публікації: 6-01-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав