Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради»

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2012 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради».

Представлений регуляторний акт передбачає зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлових будинків: № 6-А по вул. Ремісничій, № 1-А по вул. Лермонтова, № 10-А по вул. Ремісничій, які перебувають на балансі товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» та передані на обслуговування комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради відповідно укладених договорів про надання послуг з управління будинком.

Зауваження та пропозиції приймаються розробниками проекту регуляторного акту – комунальним підприємством «Сумижитло» Сумської міської ради та управлінням соціально-економічного розвитку Сумської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення:

  • на поштову адресу: 40030, м. Суми, площа Незалежності, 2;
  • на електронну адресу: tarif@merіа.sumy.uа Управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради;

Тел.: 700-587; 700-580;

  • на поштову адресу: 40030, м. Суми, Д.Коротченка, 19/1;
  • на електронну адресу: law@sumyzhytlo.com.ua Комунальне підприємство «Сумижитло» Сумської міської ради;

Тел.: 662-299.


Дата публікації: 13-01-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав