Проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 05.07.11 № 455 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми»

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2012 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту.

 

У відповідності до вимог Закону України «Про рекламу» оприлюднюється проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 05.07.11 № 455 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми» на сайті Сумської міської ради.

 

Регуляторний акт пропонується до прийняття з метою приведення Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Суми у відповідність до положень Генерального плану м. Суми.

 

Пропозиції та зауваження до проекту рішення міської ради та аналізу регуляторного впливу приймаються управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради: м. Суми, вул. Воскресенська, 8-а/1, тел. 700-111, zembitsky@gmail.com в місячний термін з дня оприлюднення аналізу та проекту рішення виконавчого комітету «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 05.07.11 № 455 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Суми».

 

Розробник проекту регуляторного акту: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

 

Проект регуляторного акту буде розміщено разом з аналізом регуляторного впливу на сайті: www.meria.sumy.ua

 

Пропозиції та зауваження до проекту рішення Сумської міської ради та аналізу регуляторного впливу приймаються управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради: м. Суми, вул. Воскресенська, 8-а/1, тел. 700-111 в письмовому вигляді та на електронну пошту: zembitsky@gmail.com.

 

Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради


Дата публікації: 3-02-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав