За сертифікованим ключем – до податкової

Новини » Події » За сертифікованим ключем – до податкової

За сертифікованим ключем – до податковоїУ Державній податковій інспекції розпочав роботу сектор реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів ДПС України.

Головна мета Центру - забезпечити видачу та реєстрацію електронних ключів для подачі електронної звітності по e-mail. У новоствореному Центрі платники податків - юридичні та фізичні особи мають можливість безкоштовно отримати сертифікаційний ключ.

Фахівці Центру налаштовані на співпрацю та чекають на вас за адресою: Покровська площа, 2, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п'ятницю – з 9:00 до 16:45 (обідня перерва з 13:00 до 13:45), тел. 788-075.

Все більше сумських платників податків використовують звітування у електронному вигляді. Адже це – значне заощадження часу та витрат на придбання бланків. Крім того, таке безконтактне спілкування платників з податківцями дозволяє уникнути черг в податкових інспекціях.

Електронні ключі, які видає податкова, дозволять звітувати також і до Пенсійного чи інших соціальних фондів, а також обмінюватися договорами, листами чи податковими накладними з контрагентами.

Сумські податківці запрошують завітати та отримати безкоштовний сертифікаційний ключ. Адже електронне спілкування – це цивілізований європейський рівень, якого ви варті!

Нагадаємо, що з 30 травня розпочав роботу Акредитований центр сертифікації ключів, який видає безкоштовні ключі електронного цифрового підпису.

 


Дата публікації: 8-06-2012
Переглядiв: 1180 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав