До сусідів – на ярмарок!

Новини » Події » До сусідів – на ярмарок!

До сусідів – на ярмарок!З 14 по 17 червня у м. Свобода Золотухинського району Курської області (Російська Федерація) пройде ХІІ Міжрегіональний універсальний оптово-роздрібний ярмарок «Курський Коренський ярмарок-2012».

Запрошуємо сумських підприємців та підприємства взяти участь у ярмарку, адже це гарна нагода представити свою продукцію, товари та послуги на міжнародному рівні, зав’язати нові партнерські зв’язки. Делегація Сумщини вже не перший рік бере участь у ярмарку, адже наші сусідні області демонструють успішний приклад взаємовигідного співробітництва у рамках Єврорегіону «Ярославна».

Під час проведення ярмарку будуть організовані виставкові експозиції господарюючих суб’єктів країн ближнього та дальнього зарубіжжя, регіонів Центрального Федерального округу Росії.

15 червня у рамках ярмарку відбудеться Середньоруський економічний форум.

Детальна інформація щодо умов та вартості участі у ярмарку, терміну подачі заявки на сайті www.kurskyarmarka.ru, www.ves.rkursk.ru .

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаторів виставки за телефоном/факсом: (4712) 51-25-42 або 70-24-88.

Додаткова контактна інформація розміщена на сайті www.kurskyarmarka.ru у розділі «Контакти».


Дата публікації: 24-05-2012
Переглядiв: 721 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав