«Барвиста Україна» запрошує

Новини » Події » «Барвиста Україна» запрошує

«Барвиста Україна» запрошуєЗапрошуємо сумських підприємців та підприємства до участі у щорічній загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна», яка відбудеться на території Національного комплексу «Експоцентр України» у м. Київ з 14 по 17 серпня.

Одночасно в її рамках пройде також Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року».

Минулорічна виставкова акція «Барвиста Україна», що була присвячена 20-й річниці Незалежності України, об’єднала понад 800 учасників з 24 регіонів України.

Серед експонентів виставки – відомі в Україні та за її межами підприємства, діяльність яких становить основу економіки держави. В рамках проекту 2011 року понад 30 підприємств – переможців Всеукраїнського конкурсу набули статус «Виробник кращих вітчизняних товарів 2011 року» і були нагороджені «Золотими символами Конкурсу».

Виставка «Барвиста Україна» супроводжується комплексом презентаційних та культурно-мистецьких заходів, зокрема, проведенням фестивалю «Мистецькі барви», Днів областей, Ярмарку до Дня Незалежності та етнографічної експозиції «Містечко майстрів» з презентацією робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва регіонів України.

Більш детальна інформація та умови участі за телефонами (044) 596-91-16, 596-91-12, e-mail: zev@expocenter.com.ua.

Для бажаючих взяти участь та представити свій потенціал на всеукраїнському рівні, звертатися до управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради за телефоном/факсом 22-37-42 або на е-mail: promenergo@meria.sumy.ua


Дата публікації: 23-05-2012
Переглядiв: 1263 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав