Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у місті Суми та їх архітектурного типу»

Документи » Регуляторна діяльність » Проекти регуляторних актів » Проекти за 2012 рік

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у місті Суми та їх архітектурного типу» затверджує текстові та графічні матеріали, якими визначаються місця розташування ТС, розроблені з урахуванням вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини, земельно-господарського устрою, а також визначає зовнішній архітектурний вигляд тимчасових споруд.

Проект вказаного рішення є регуляторним актом і підлягає оприлюдненню.

Розробником проекту регуляторного акту є управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення вищезазначеного проекту регуляторного акту на адресу розробника проекту – Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради, 40030, м. Суми, вул. Воскресенська 8а/1.

 

 

Проект рішення [4.29 Mb] (cкачувань: 894) або переглянути не завантажуючи

Схема площадок

Аналіз регуляторного впливу [55 Kb] (cкачувань: 469) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 11-05-2012Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав