Меморіал «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам» прибрали від сміття

Новини » Події » Меморіал «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам» прибрали від сміття

Меморіал «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам» прибрали від сміття5 травня представники 27-го Сумського реактивного артилерійського полку, Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г. Харитоненка, за підтримки міської влади привели в належний стан меморіал «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам».

На жаль, стало звичкою бачити, як місця бойової слави відпочиваючі перетворюють на смітник, свідомо залишаючи після себе безліч бруду. Чому так? «Значить в школах не достатньо приділяється уваги вихованню підростаючого покоління!», - з сумом говорить голова обласної організації «Український союз ветеранів Афганістану» Сергій ПИЛИПЕНКО. - «Болить серце, коли бачиш, що поряд з іменами загиблих, викарбуваних на граніті, люди залишають купу сміття, а військова техніка розписана на різний смак», - додає Сергій Іванович. Меморіал «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам» прибрали від сміттяВін подякував міській владі, керівництву полку та ліцею за надану допомогу в облаштуванні меморіалу, наголосивши, що свідомість молоді все ж треба піднімати на більш високий рівень.

Заступник міського голови Сергій ПАНЧЕНКО також висловив слова вдячності представникам Збройних Сил та воїнам-інтернаціоналістам, які спільно прибирають територію меморіалу.

Меморіал «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам» прибрали від сміття
«Хочеться, щоб усі сумчани цінували те, що робиться руками інших. Соромно і боляче дивитися, коли мешканці нашого міста, на такому святому місці, залишають після себе непотріб», - наголошує посадовець. - «Сумчани, які приходять до цього скверу, повинні розуміти, що ті, на чию честь був створений меморіал, ніколи не зможуть ходити по землі, вони віддали своє життя, виконуючий свій обов’язок. Ми маємо з повагою ставитись до них і шанувати їх пам'ять, це повинен розуміти кожен житель міста», - додав Сергій Панченко.

Залишається сподіватись, що городяни, відвідавши меморіал, залишать після себе якщо не квіти, то хоча б звичайну чистоту.


Дата публікації: 7-05-2012
Переглядiв: 690 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав