З вдячністю за троянди та міцність комунальну!

Новини » Міська влада » З вдячністю за троянди та міцність комунальну!

З вдячністю за троянди та міцність комунальну!Сьогодні, 7 березня, свій 80-річний ювілей відзначає Юрій Степанович ЖУРАВЛЬОВ. Саме йому місто Суми завдячує початком своєї "трояндової слави" та сьогоднішньою міцністю комунальних підприємств.

У 1968 році на посаді першого заступника голови виконавчого комітету Сумської міської Ради депутатів трудящих він "проторив доріжку" до прибалтійських троянд. З його легкої руки вони прижилися та розквітли в нашому місті, аби з часом додати Сумам слави "міста троянд".

Професіонал у сфері житлово-комунального господарства, він заклав настільки міцну арматуру у підвалини комунальних підприємств: "Шляхрембуд", Зеленого будівництва, "Міськсвітло", "Спецкомбінат", що сьогодні вони чи не єдині в Україні профільні комунальні підприємства, що попри все вистояли та розвиваються.

Від усієї вдячної сумської громади ювіляра привітали міський голова Геннадій МІНАЄВ та керівники комунальних підприємств міста.

Здоров’я, міцності, добра Вам, шановний Юрію Степановичу і доземний уклін за головну любов свого життя – любов до міста Суми!

* * *

ЖУРАВЛЬОВ Юрій Степанович - голова виконкому Сумської міської Ради народних депутатів з 1978 по 1981 рр.

Народився 7 березня 1932 року в м. Лебедин Сумської області.

З 1951 року, після закінчення Сумського машинобудівного технікуму, почав трудову діяльність помічником майстра на компресорному заводі міста Пенза.

З 1951 року служив в лавах Радянської Армії.

З 1954 року працював агентом відділу постачання, майстром, начальником цеху, завідуючим планово-розподільчого бюро цеху, заступником начальника цеху, начальником цеху, секретарем парткому, заступником директора Сумського насосного заводу.

В 1966 році закінчив Український заочний політехнічний інститут.

З 1968 року працював першим заступником голови виконкому Сумської міської Ради депутатів трудящих.

З 1978 року по 1981 рік працював головою виконкому Сумської міської Ради народних депутатів.

Звільнений у зв’язку з призначенням на посаду начальника управління комунального господарства Сумського облвиконкому.

Нагороджений двічі орденом "Знак Пошани", медаллю "За доблесну працю. В ознаменування 100-річчя з дня народження В.І. Леніна".


Дата публікації: 7-03-2012
Переглядiв: 794 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав