Доступно, відкрито, прозоро

Новини » Міська влада » Доступно, відкрито, прозоро

Доступно, відкрито, прозоро
Представництво Сумської міської ради у всесвітній інтернет-мережі отримало нове обличчя. Муніципальній інформаційний портал www.sumy.ua покликаний зробити міську владу ще більш прозорою, відкритою та доступною, допомагати сумчанам у задоволенні їх потреб та вирішені проблем.

Про новації порталу журналістам розповіли начальник управління інформаційно-аналітичної роботи Андрій СОКУРА та головний редактор газети "Суми і сумчани" Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ.

Головним нововведенням стала його інтерактивність - поява можливості коментувати і обговорювати новини та інтеграція у соціальні мережі.

Відтепер на порталі запроваджена реєстрація користувачів – аби отримати можливість залишати коментарі та звертатися до онлайн-приймальні міського голови.

Андрій Сокура продемонстрував для представників ЗМІ нові правила роботи з онлайн-приймальнею. Для того, аби відправити запитання, користувач має отримати на свій мобільний телефон відповідний СМС-код. Саме запитання з'явиться на сайті вже з відповіддю міського голови. До того ж, задати запитання можна буде в щодня, крім неділі, з 8.00 до 20.00.

Змінено і доступ до документів, що розміщені на порталі – рішень Сумської міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, проектів та інше. База документів налічує до 200 тисяч сторінок. Тож для їх пошуку створено зручний механізм, який дозволяє, до слова, шукати інформацію у всіх розділах сайту за конкретними критеріями пошуку.

Не потрібно тепер, власне, звантажувати документ, який вас зацікавив. Достатньо переглянути його прямо на сервері у зручній для користувача формі. Можна прочитати не лише сам документ, а й кожен додаток до нього у окремому вікні.

Вже у найближчий час у відвідувачів порталу з'явиться унікальна можливість – не виходячи з дому побувати на сесії міської ради, чи засіданні виконавчого комітету, депутатській комісії чи брифінгу або ж прес-конференції.

Адже на порталі передбачена можливість здійснювати онлайн-трансляції, які, крім того, можна буде потім ще й переглянути в архіві. За словами Миколи Чернотицького, створюватимуться і власні відеоматеріали з таких подій, які також будуть доступні для перегляду.

Взагалі ж, підкреслив він, ставка робиться не лише на офіціоз, а й на наповнення порталу новинами з різних сфер життя міста. Завдяки інтеграції у соціальні мережі, планується залучити активну молодь до обговорення і вирішення їх проблемних питань.

Портал має стати надійним та достовірним джерелом інформації для туристів та гостей нашого міста – де можна зупинитися, що оглянути, де побувати, як дістатися до тих чи інших міських об’єктів. Відповіді на ці запитання можна буде швидко і зручно знайти на сайті. А незабаром з'явиться можливість розміщувати тут і відповідну рекламу, яка сприятиме популяризації та промоції нашого міста.

Є можливість вести на порталі свій власний блог. Це може зробити будь-який зареєстрований користувач. Чим не спосіб, скажімо, депутатам міської ради ділитися з виборцями про те, як вони захищають їх інтереси.

Стане портал у нагоді й підприємцям, адже тут планують розміщувати детальну інформацію, наприклад, про об’єкти конкурсів на право оренди та аукціонів (з картами, планами, схемами, фотографіями), зразки документів для отримання дозволів та багато іншої корисної інформації.

Наразі триває закупівля обладнання та програмного забезпечення для проведення онлайн-трансляцій та роботи з відеоматеріалами. Вже у березні планують розпочати його використання у тестовому режимі.

Усього ж робота над порталом тривала близько півроку, а на його розробку та впровадження з міського бюджету виділено 40 тисяч гривень.

 


Дата публікації: 24-02-2012
Переглядiв: 1225 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав