1124-MP

Информация » not

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

 

VI СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від "25" січня 2012 р № 1124-МР

м. Суми

Про затвердження Порядку проведення феєрверків (салютів) на території міста Суми

З метою упорядкування та здійснення контролю за проведенням феєрверків (салютів) з використанням піротехнічних виробів на території м. Суми, відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу МВС України від 23.12.2003 № 1649 «Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок проведення феєрверків (салютів) на території міста Суми (додається) та ввести його в дію з 01 лютого 2012 року.
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради ( Сокура А.В.) опублікувати дане рішення у “Офіційному віснику Сумської міської ради ”.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., а контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій та екології ( Гриценюк О.С.)

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


[attachment=273:Додаток]


Дата публікації: 27-01-2012
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав