Про плюси та мінуси державних закупівель говорили з міжнародними експертами

Новини » Міське господарство » Про плюси та мінуси державних закупівель говорили з міжнародними експертами

Про плюси та мінуси державних закупівель говорили з міжнародними експертами
1 лютого управління соціально-економічного розвитку спільно з представниками Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність" (ЛІНК) провели "круглий стіл" з питань вдосконалення системи державних закупівель на місцевому рівні.

Зустріч відбулась на чолі з заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Віктором ВОЛОНТИРЦЕМ. В обговоренні проблеми взяли участь представники виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств, відповідальні за проведення державних закупівель, а також міжнародний експерт з питань закупівель – Семен САГАЙДАЧНИЙ та координатор проекту в Україні – Олександр КРАВЧЕНКО. Про плюси та мінуси державних закупівель говорили з міжнародними експертами

Під час обговорення були визначені проблемні питання, які виникають у розпорядників коштів під час здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти.

Експерти дали поради щодо напрямків вдосконалення діючого законодавства з питань державних закупівель.

Про плюси та мінуси державних закупівель говорили з міжнародними експертами
Всі опрацьовані питання представники Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність" планують включити до проекту національної Стратегії розвитку державних закупівель України, у розробці якої вони беруть участь.

Нагадаємо, що Сумська міська рада з 2007 року активно співпрацює з USAID. За участі експертів Агентства було розроблено "Стратегічний план економічного розвитку м. Суми". Сумська міська рада також була учасником кількох проектів, які реалізовувалися за підтримки USAID.


Дата публікації: 1-02-2012
Переглядiв: 698 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав