1136

Документи » Рішення міської ради » 1136-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" січня 2012 р № 1136
м. Суми

Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Муніципальна охорона» Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення комунального підприємства «Муніципальна охорона» Сумської міської ради від 22.12.2011 № 8 щодо передачі майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Муніципальна охорона» Сумської міської ради майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: нежитлові приміщення по вул. Горького, 2 у місті Суми, площею 12,7 кв.м (з уточненням площ в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
3. Комунальному підприємству «Муніципальна охорона» Сумської міської ради (Діхтяр В.О.) прийняти в господарське відання та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

 

Міський голова                                                          Г.М. Мінаєв


.   


Дата публікації: 27-01-2012
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав